Start > pl > Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Świetne logo dla każdej firmy - małej kwiaciarni i międzynarodowego producenta.

Projekt logo czy SIW?

Logo jest podstawą wizerunku każdej firmy i warto zadbać, by jego projekt nie był przypadkowy. Wciąż wielu właścicieli nie docenia wagi logotypu. Staramy się to zmienić i przekonujemy do zainwestowania we własną markę. Jednocześnie dbamy o to, by dobre logo było dostępne cenowo. Dlatego w naszej ofercie znaleźć można podstawowe księgi znaku obok kompletnych systemów identyfikacji wizualnej (SIW). Oprócz warstwy wizualnej dbamy również o dobór nazwy, haseł i pól emisji logo.

Proces powstawania logo

Audyt wizerunku

Analizujemy aktualny wizerunek firmy i przygotowujemy strategię zmiany logo. W zależności od sytuacji zalecamy całkowicie nowy projekt, metamorfozę lub delikatny lifting. Nie ma tu mowy o przypadku.

Do dzieła ...

Prace rozpoczynamy od wywiadu i ustalenia oczekiwań klienta. Następnie przystępujemy do przygotowania pierwszych projektów, które pomagają ustalić kierunek. Zawsze pracujemy do skutku, aby mieć pewność, że ostatecznie otrzymamy najlepszy projekt logo.

Mamy logo!

Przystępujemy do zaprojektowania niezbędnych elementów identyfikacji firmy, które następnie są wdrażane. Na każdym etapie tego procesu pilnujemy, by zachować spójność identyfikacji i zgodność z przyjętą strategią.